Het pand is gelegen in een rustige woonwijk. U bent binnen een mum van tijd in het centrum van Katwijk aan Zee dat een ruime variëteit aan winkels en horecagelegenheden te bieden heeft. Aansluitend aan het centrum bevindt zich het prachtige Zee- en duingebied waar u volop recreatiemogelijkheden heeft. Met uitvalswegen richting Leiden, Den Haag, Haarlem en Schiphol heeft u eveneens meer dan voldoende mogelijkheden voor woon- en werkverkeer.
Het betreft een voormalige schoolpand en heeft nu 24 wooneenheden. De kamerappartementen zijn beschikbaar tussen 25 m2 tot 75 m2 en hebben een huurprijs vanaf €690,- inclusief gas, water, licht, internet, servicekosten en overige kosten. De kamer-appartementen bestaan uit een eigen woon-slaap gedeelte met gedeelde voorzieningen voor wassen en koken. Je deelt de keuken, badkamer, washok en toilet met de medehuurders. Alle gemeenschappelijke ruimtes zijn volledig ingericht en voorzien van onder andere keukenapparatuur en wasmachines, waar je als huurder vrij gebruik van kunt maken!
Wij hechten veel waarden aan de hygiëne binnen onze projecten. De gedeelde voorzieningen worden elke week schoongemaakt door een professioneel schoonmaakteam.
Wij verhuren alleen aan 1-persoonhuishoudens.
| Type woning | Kamer |
| Huurprijs | € 830 per maand |
| Inclusief |
Verwarming
Water
Elektriciteit
Servicekosten
Wifi / Internet
|
| Beschikbaarheid | Vanaf 01-10-2026 |
| Oppervlakte | 72 m2 |
| Wifi / Internet | ja |
| Keuken | Gedeeld |
| Badkamer | Gedeeld |
| WC | Gedeeld |